Home > Computer & Software produkter > Computer hardware > RAM > 20m OM4 LC SC fra Kingston HyperX

20m OM4 LC SC fra Kingston HyperX

569,-

Beskrivelse

Kingston HyperX 20m OM4 LC-SC
Kingston HyperX 20m OM4 LC-SC 20m OM4 LC-SC Kingston HyperX

Bedøm produkt

Anmeldelser

Ingen bedømmelser endnu!
Vær den første til at bedømme ovenfor.
Relaterede varer
662,-
Kingston Technology System Specific Memory 8GB DDR3 1600MHz Module
1.079,-
16GB DDR3 1333MHz Kit
1.079,-
SY-CAB-25TO35
280,-
Kingston Technology System Specific Memory 2GB 667MHz
619,-
8GB DDR3-1866
1.053,-
Bærbar hukommelse ValueRAM - 2 x 8 GB - DDR3-1600 - PC3-12800 (KVR16S11K2/16)
662,-
Kingston Technology System Specific Memory 8GB DDR3 1333Mhz
274,-
4GB DDR3-1333
409,-
4GB 1600MHz DDR3L ECC CL11 DIMM SR x8 1.35V w/TS Kingston F
2.199,-
DIMM 16GB DDR4-3000 Quad-Kit
0.019 sek