Home > Computer & Software produkter > Computer hardware > RAM > 20m OM4 LC SC fra Kingston HyperX

20m OM4 LC SC fra Kingston HyperX

569,-

Beskrivelse

Kingston HyperX 20m OM4 LC-SC
Kingston HyperX 20m OM4 LC-SC 20m OM4 LC-SC Kingston HyperX

Bedøm produkt

Anmeldelser

Ingen bedømmelser endnu!
Vær den første til at bedømme ovenfor.
Relaterede varer
764,-
PC hukommelse HyperX Beast 2 x 4 GB DDR3-1866 PC3-14900 (KHX18C9T3K2/8X)
675,-
ValueRAM - 8 Gb DDR3-1333 PC3-10600 - CL9 - Bærbar hukommelse (KVR13LSE9/8)
1.249,-
Beast (T3)
1.128,-
HyperX FURY Black Series - 2 x 8 GB DDR3-1866 - PC3-14900 - CL10 - PC-hukommelse (Kit med 2)
349,-
HyperX Savage - 4 GB (1 x 4 GB) DDR3-2400 PC3-19200 CL11 (HX324C11SR/4) - PC-hukommelse
1.229,-
Beast 16GB DDR3-1600MHz Kit
1.322,-
PC hukommelse HyperX Predator 2 x 8 GB DDR3-2133 PC3-17000 (KHX21C11T2K2/16X) + Bærbar ekstern SSD HyperX 3K - 240 GB, Black
1.649,-
16GB DDR3-1600MHz
619,-
8GB DDR3-1866
869,-
KVR21N15/8
0.02 sek