Home > Computer & Software produkter > Computer tilbehør > Kabler > 20m kabel lyd video strøm

20m kabel lyd video strøm

179,-

Beskrivelse

20m cctv kabel til video overvågnings kamera med strøm, video og lyd i samme kabel for tilslutning af video overvågnings kamera.
Features
Længde: 20 m
Passer til alle video overvågnings kamera
Video...

Bedøm produkt

Anmeldelser

Ingen bedømmelser endnu!
Vær den første til at bedømme ovenfor.
Relaterede varer
133,-
Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5,0m Multimode, duplex OM3
111,-
Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2,0m Multimode, duplex
114,-
Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1,0m OM3 Multimode, duplex,
120,-
Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 3,0m Multimode, duplex
240,-
Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 15,0m Orange
243,-
Samsung P510 USB-datakabel MobileAction + Software MA8250P
39,-
Etiketter til egen skrift Uden kant Etiketter per blad: 50 7-1768019-5 Gul TE Connectivity
33,-
Patchkabel KAT6 5,0 m UTP gr? CCA RJ45 u/sk?rm han:han
29,-
D-SUB Bøsningsliste 180 ° Poltal: 15 Lodning Harting 09 66 251 6513 1 ST
-46%
30,-
Før 55,-
Sony Ericsson DMU-70 original USB-datakabel
0.016 sek