Home > Computer & Software produkter > Netværk > Hubs/switches > 1000fx Multi mode SC Fiber Optic PCI Card fra LevelOne

1000fx Multi mode SC Fiber Optic PCI Card fra LevelOne

1.499,-

Beskrivelse

LevelOne 1000FX Multi-mode SC Fiber Optic PCI Card
LevelOne 1000FX Multi-mode SC Fiber Optic PCI Card 1000FX Multi-mode SC Fiber Optic PCI Card LevelOne

Bedøm produkt

Anmeldelser

Ingen bedømmelser endnu!
Vær den første til at bedømme ovenfor.
Relaterede varer
719,-
16-Port Gigabit Rackmount Switch
319,-
WAP-6013
1.499,-
1000FX Multi-mode SC Fiber Optic PCI Card
99,-
LEVELONE FSW-0811 8-PORT FASTETHERNET SWITCH
1.299,-
LEVELONE GEU-2428 24-PORT GIGABIT SWITCH MED 2 SFP SLOTS
99,-
Netzwerk Switch RJ45 LevelOne 5 Port
179,-
LEVELONE FEU-0510 5-PORT FASTETHERNET SWITCH
1.399,-
LEVELONE GES-2452 24-PORT GIGABIT WEB SMART SWITCH + 2 SFP
394,-
24-Port 10/100 Rackmount Switch
222,-
USB-0502
0.01 sek